csXtreme Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

csXtreme Forum

csXtreme Forum
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Marian Iancu: "Am băgat 37 de milioane de euro la Poli, bani care sînt pierduți"

In jos 
AutorMesaj
k0r3k7
Owner
Owner
k0r3k7


Numarul mesajelor : 257
Data de inscriere : 25/01/2008

Marian Iancu: "Am băgat 37 de milioane de euro la Poli, bani care sînt pierduți" Empty
MesajSubiect: Marian Iancu: "Am băgat 37 de milioane de euro la Poli, bani care sînt pierduți"   Marian Iancu: "Am băgat 37 de milioane de euro la Poli, bani care sînt pierduți" Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 7:16 pm

Marian Iancu a mărturisit că a investit la Politehnica Timișoara peste 30 milioane de euro, bani pe care nu îi mai poate recupera, anunță violamania.ro.

"Am băgat cel puțin 37 de milioane de euro în tot acest timp, cît am fost finanțatorul Politehnicii. Și i-am pierdut! Practic, nu voi mai putea recupera această sumă în totalitate. Poate, în cel mai bun caz, jumătate din ea. În joc nu au fost numai banii pentru echipă și pentru achiziția de jucători, ci și pentru logistică. Era firesc. Alții, gen Steaua și CFR Cluj, au investit însă mult mai mult decît mine în această perioadă!", a spus Marian Iancu pentru Evenimentul Zilei.
Sus In jos
https://xtremecs.1forum.biz
 
Marian Iancu: "Am băgat 37 de milioane de euro la Poli, bani care sînt pierduți"
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
csXtreme Forum :: Pasiuni Comune :: Sport-
Mergi direct la: